Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

2012-09-30 : XIV Otwarty Turniej Szachowy

XIV Otwarty Rawicki Turniej Szachowy

Zakład Karny w Rawiczu/Restauracja pod Kluczem/ 2012-09-30/2012-09-30
Tempo gry: P'15
Organizator: RUKS "KORONA - RAWBUD" RAWICZ

Wyniki - runda 9


M-ceNrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.KlubPkt.MBch.Bch.L.Z.Ruz
1 7 FM Kubień, Jerzy POL 2225 2300 Wrocław 7.5 44.00 55.50 7 2390
2 6 FM Maciejczak, Jakub   2360 2300 OTSz Ostrów Wielkopolski 7.5 43.00 54.50 7 2380
3 1 IM Stachowiak, Kamil   2422 2400 WSB Wrocław 7.5 42.00 53.00 7 2380
4 3 FM Steczek, Marcin   2409 2300 TS-R Hetman Konin 7.0 43.00 55.00 6 2360
5 2 m Brodowski, Piotr   2410 2300 KSz Odrodzenie Kożuchów 7.0 40.00 52.50 7 2290
6 5 m Jasik, Krzysztof   2361 2300 WSB Wrocław 6.5 43.00 54.50 6 2250
7 8 k+ Szadkowski, Kamil   2200 2200 UKS Smecz Konin 6.5 41.50 53.50 6 2250
8 14 I++ Tworzydło, Piotr POL 2104 2100 WKSz GANT HETMAN 6.5 41.00 51.00 6 2220
9 21 I Niekraś, Dawid POL 1956 2000 UKS KSM Tęcza Kościan 6.5 38.00 48.50 6 2140
10 13 I Zahorski, Piotr   2107 2000 MOK Budoprojekt Głogów 6.5 36.50 48.00 6 2100
11 10 k Markowski, Piotr POL 2174 2200 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 6.0 39.50 50.00 6 2140
12 4 IM Orzech, Dominik POL 2407 2400 KSz Odrodzenie Kożuchów 6.0 39.00 50.50 6 2190
13 18 I Stachowiak, Slawomir   2006 2000 KS Lipno Stęszew 6.0 36.50 46.50 6 2050
14 15 k Helaszek, Edward POL 2059 2200 UKS Roszada Mietków 6.0 36.50 46.50 6 1990
15 17 I Małecki, Eugeniusz   2017 2000   6.0 34.50 44.00 6 2050
16 24 I+ Tomczak, Mikołaj   1947 2100 MMKS Wieniawa Leszno 5.5 42.50 53.50 4 2150
17 27 I Witkowski, Krzysztof POL 1873 2000 KS AZS Politechnika Wrocław 5.5 38.50 47.00 5 2030
18 16 I Świątek, Bartosz POL 2034 2000 AZS Politechnika Poznanska Pocztowiec 5.5 37.50 49.00 5 2010
19 11 k Cukrowski, Filip POL 2156 2200 UKS Rodło Opole 5.5 37.00 47.50 4 2100
20 23 I++ Kozlowski, Tomasz   1947 2100 LKS Piast Śrem 5.5 35.50 45.00 5 1940
21 9 FM Grossmann, Ryszard POL 2198 2300 UKS Roszada Mietków 5.5 34.50 43.50 5 1990
22 12 k Świątnicki, Andrzej POL 2127 2200 TS-R Hetman Konin 5.5 34.00 45.00 5 1940
23 34 II Bruder, Adam POL 1610 1800 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 5.5 34.00 43.00 5 1900
24 28 II Pieprzyk, Dawid   1853 1800 WKSz GANT HETMAN 5.5 33.50 43.00 5 1920
25 31 I Hoffmann, Piotr   1714 2000 LKS Piast Śrem 5.5 33.00 41.50 5 1930
26 35 II Hoffmann, Kacper   1598 1800 LKS Piast Śrem 5.5 33.00 40.00 5 1820
27 37 II+ Raczyński, Krzysztof POL 1588 1800 UKS Polan Poznań 5.5 31.50 40.50 5 1760
28 25 I Cołta, Marek POL 1941 2000 UKS Polan Poznań 5.0 38.50 48.50 4 1970
29 19 I Mocny, Tomasz   2006 2000 MMKS Wieniawa Leszno 5.0 38.00 48.50 5 1930
30 29 I+ Kaczmarek, Piotr   1839 2100 LKS Piast Śrem 5.0 35.50 45.00 5 1865
31 22 II+ Buchała, Tomasz   1955 1800 MKS Wicher Zbąszyń 5.0 35.00 45.50 4 1830
32 59 III Bazylewicz, Łukasz POL 0 1600 Aktywni Jemielno 5.0 35.00 44.50 5 1990
33 30 I Świątnicka, Małgorzata   1819 1800 TS-R Hetman Konin 5.0 33.50 44.00 5 1750
34 46 II Tomaszewski, Adam POL 0 1800   5.0 31.50 41.50 5 1830
35 41 II Lisiecki, Robert   1439 1800 UMKS Na Pięterku Poznań 5.0 31.50 40.50 4 1600
36 36 III Hanusek, Kamil POL 1595 1600 UKS Szach Wolsztyn 5.0 31.50 40.00 5 1770
37 42 II Tomczak, Marta   1143 1600 MMKS Wieniawa Leszno 5.0 31.00 40.00 5 1660
38 39 II Godyla, Bartosz POL 1493 1800 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 5.0 29.50 38.50 5 1660
39 48 II Rutkowski, Antoni POL 0 1800 Aktywni Jemielno 5.0 28.50 37.50 5 1730
40 40 II Chromicz, Andrzej   1466 1800 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 5.0 25.50 34.00 5 1510
41 26 k Kozlowska, Marzena   1913 2000 LKS Piast Śrem 4.5 37.00 47.50 4 1890
42 20 I+ Murawski, Eugeniusz   1985 2100 UKS Skoczek Milicz 4.5 35.50 46.00 4 1900
43 43 II+ Olejniczak, Romuald   0 1800 Hetman Wschowa 4.5 33.00 39.50 4 1700
44 38 II Slavov, Wiktor POL 1586 1800 UKS KSM Tęcza Kościan 4.5 32.00 41.50 4 1700
45 44 II Skrzypek, Leszek   0 1800 KSz Wieża Śmigiel 4.5 32.00 41.00 4 1690
46 45 II Zahorski, Edward   0 1800 MOK Budoprojekt Głogów 4.5 29.50 40.50 4 1700
47 52 III Piesiewicz, Marek POL 0 1600 DK Góra 4.5 27.50 36.00 4 1585
48 81   Pilzak, Grzegorz POL 0 1000 Leszno 4.5 27.00 35.00 4 1540
49 47 II Bazylewicz, Zygmunt POL 0 1800 Aktywni Jemielno 4.5 26.00 35.00 4 1560
50 50 II Stachowiak, Magdalena   0 1600 LKS Piast Śrem 4.0 34.50 44.00 4 1715
51 33 II Pilzak, Marcin   1685 1800 MMKS Wieniawa Leszno 4.0 33.00 41.50 4 1720
52 57 III Skrzypczak, Bartłomiej POL 0 1600 Rawicz 4.0 33.00 41.50 4 1680
53 84   Ryl, Marian POL 0 1000 MOK Budoprojekt Głogów 4.0 31.00 40.00 3 1540
54 56 III Walkowski, Jonasz   0 1600 UKS Sokół Włoszakowice 4.0 30.50 37.00 4 1490
55 86   Sofczyński, Dawid POL 0 1000 Gambit Bucz 4.0 30.00 38.00 4 1540
56 55 III Zahorski, Bartosz   0 1600 MOK Budoprojekt Głogów 4.0 29.50 37.00 4 1480
57 65 IV Matela, Krzysztof   0 1400 UKS Skoczek Milicz 4.0 29.00 37.50 4 1520
58 49 II Majewska, Alicja POL 0 1600 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 4.0 27.00 36.50 4 1540
59 51 III Dembiński, Bartosz   0 1600 MMKS Wieniawa Leszno 4.0 26.00 36.50 4 1410
60 66 IV Mikołajewicz, Eryk   0 1400   4.0 26.00 33.00 4 1460
61 60 III Paplaczyk, Marcin   0 1600   4.0 25.00 32.50 4 1425
62 53 III Ciesielski, Kacper POL 0 1600 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 4.0 23.50 31.00 3 1390
63 85   Ryczywół, Adam   0 1000 UKS Skoczek Milicz 4.0 22.50 30.00 4 1380
64 70 IV Janas, Andrzej   0 1400 UKS Skoczek Milicz 3.5 34.00 44.00 3 1680
65 32 II Maśliński, Piotr   1703 1800 OTSz Ostrów Wielkopolski 3.5 33.50 43.00 3 1700
66 54 III Osiecki, Jonasz POL 0 1600 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 3.5 32.50 41.00 3 1420
67 68 IV Kowalonek, Wiktor POL 0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 3.5 25.00 31.50 3 1400
68 82   Nastawny, Szymon POL 0 1000 Kościan 3.5 24.00 30.50 3 1385
69 62 III Godyla, Kinga POL 0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 3.0 30.00 39.00 3 1360
70 78 V Lisiecki, Jakub   0 1200 MMKS Wieniawa Leszno 3.0 29.00 37.50 3 1480
71 69 IV Kowalski, Krzysztof POL 0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 3.0 28.50 35.50 3 1490
72 63 III Kędzia, Antonina POL 0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 3.0 28.00 35.00 3 1380
73 83   Staśkiewicz, Bartosz POL 0 1000 Rawicz 3.0 27.50 34.50 3 1320
74 67 IV Matecki, Adam   0 1400 UMKS Na Pięterku Poznań 3.0 26.50 34.50 3 1420
75 64 IV Łyczakowski, Mikołaj POL 0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 3.0 26.00 32.00 3 1375
76 72 IV Buchowski, Dawid   0 1400 UKS GAMBIT Bucz 3.0 22.50 29.00 3 1240
77 74 V Guciński, Stanisław   0 1200 KSz Wieża Śmigiel 3.0 22.00 28.00 3 1250
78 61 III Karkosz, Wiktoria POL 0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2.5 31.00 39.50 2 1350
79 58 III Lorenz, Rafał POL 0 1600 UKS Sokół Włoszakowice 2.5 25.50 34.50 2 1230
80 77 V Godyla, Kacper   0 1200 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2.5 19.50 24.50 2 1180
81 88   Augustyniak, Cyryl POL 0 1000 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2.5 18.00 23.50 2 1095
82 71 IV Powałowski, Wojciech   0 1400 MMKS Wieniawa Leszno 2.0 26.00 33.50 2 1220
83 73 IV Wolniczak, Wiktoria POL 0 1250 UKS Sokół Włoszakowice 2.0 23.50 29.50 2 1175
84 75 V Walkowski, Tobiasz   0 1200 UKS Sokół Włoszakowice 2.0 23.00 29.50 2 1210
85 76 V Frański, Adam POL 0 1200 Luboń 2.0 22.00 27.00 2 1200
86 80 V Janiszewska, Karolina POL 0 1100 UKS Sokół Włoszakowice 2.0 18.50 24.50 2 1085
87 79 V Majewska, Karolina POL 0 1100 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1.0 18.50 25.00 1 985
88 87 bk Jarus, Damian POL 0 1000 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1.0 17.50 23.00 1 960

 

XIV Otwarty Rawicki Turniej Szachowy

Zakład Karny w Rawiczu/Restauracja pod Kluczem/ 2012-09-30/2012-09-30
Tempo gry: P'15
Organizator: RUKS "KORONA - RAWBUD" RAWICZ

Wyniki - klasyfikacja kobiet


Lp.M-ceNrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.KlubData ur.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Ruz
1 33 30 I Świątnicka, Małgorzata   1819 1800 TS-R Hetman Konin 1990-09-03 5.0 33.50 44.00 5 1750
2 37 42 II Tomczak, Marta   1143 1600 MMKS Wieniawa Leszno 2003-05-14 5.0 31.00 40.00 5 1660
3 41 26 k Kozlowska, Marzena   1913 2000 LKS Piast Śrem 1987-08-04 4.5 37.00 47.50 4 1890
4 50 50 II Stachowiak, Magdalena   0 1600 LKS Piast Śrem 1998-05-14 4.0 34.50 44.00 4 1715
5 58 49 II Majewska, Alicja POL 0 1600 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2001-07-05 4.0 27.00 36.50 4 1540
6 69 62 III Godyla, Kinga POL 0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2000-09-20 3.0 30.00 39.00 3 1360
7 72 63 III Kędzia, Antonina POL 0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2001-02-14 3.0 28.00 35.00 3 1380
8 78 61 III Karkosz, Wiktoria POL 0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2001-08-31 2.5 31.00 39.50 2 1350
9 83 73 IV Wolniczak, Wiktoria POL 0 1250 UKS Sokół Włoszakowice 2003-02-02 2.0 23.50 29.50 2 1175
10 86 80 V Janiszewska, Karolina POL 0 1100 UKS Sokół Włoszakowice 2003-08-13 2.0 18.50 24.50 2 1085
11 87 79 V Majewska, Karolina POL 0 1100 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2004-12-28 1.0 18.50 25.00 1 985

 

XIV Otwarty Rawicki Turniej Szachowy

Zakład Karny w Rawiczu/Restauracja pod Kluczem/ 2012-09-30/2012-09-30
Tempo gry: P'15
Organizator: RUKS "KORONA - RAWBUD" RAWICZ

Wyniki - klasyfikacja juniorek do lat 10


Lp.M-ceNrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.KlubData ur.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Ruz
1 37 42 II Tomczak, Marta   1143 1600 MMKS Wieniawa Leszno 2003-05-14 5.0 31.00 40.00 5 1660
2 83 73 IV Wolniczak, Wiktoria POL 0 1250 UKS Sokół Włoszakowice 2003-02-02 2.0 23.50 29.50 2 1175
3 86 80 V Janiszewska, Karolina POL 0 1100 UKS Sokół Włoszakowice 2003-08-13 2.0 18.50 24.50 2 1085
4 87 79 V Majewska, Karolina POL 0 1100 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2004-12-28 1.0 18.50 25.00 1 985

 

XIV Otwarty Rawicki Turniej Szachowy

Zakład Karny w Rawiczu/Restauracja pod Kluczem/ 2012-09-30/2012-09-30
Tempo gry: P'15
Organizator: RUKS "KORONA - RAWBUD" RAWICZ

Wyniki - klasyfikacja juniorek do lat 15


Lp.M-ceNrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.KlubData ur.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Ruz
1 37 42 II Tomczak, Marta   1143 1600 MMKS Wieniawa Leszno 2003-05-14 5.0 31.00 40.00 5 1660
2 50 50 II Stachowiak, Magdalena   0 1600 LKS Piast Śrem 1998-05-14 4.0 34.50 44.00 4 1715
3 58 49 II Majewska, Alicja POL 0 1600 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2001-07-05 4.0 27.00 36.50 4 1540
4 69 62 III Godyla, Kinga POL 0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2000-09-20 3.0 30.00 39.00 3 1360
5 72 63 III Kędzia, Antonina POL 0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2001-02-14 3.0 28.00 35.00 3 1380
6 78 61 III Karkosz, Wiktoria POL 0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2001-08-31 2.5 31.00 39.50 2 1350
7 83 73 IV Wolniczak, Wiktoria POL 0 1250 UKS Sokół Włoszakowice 2003-02-02 2.0 23.50 29.50 2 1175
8 86 80 V Janiszewska, Karolina POL 0 1100 UKS Sokół Włoszakowice 2003-08-13 2.0 18.50 24.50 2 1085
9 87 79 V Majewska, Karolina POL 0 1100 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2004-12-28 1.0 18.50 25.00 1 985

 

XIV Otwarty Rawicki Turniej Szachowy

Zakład Karny w Rawiczu/Restauracja pod Kluczem/ 2012-09-30/2012-09-30
Tempo gry: P'15
Organizator: RUKS "KORONA - RAWBUD" RAWICZ

Wyniki - klasyfikacja juniorów do lat 10


Lp.M-ceNrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.KlubData ur.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Ruz
1 57 65 IV Matela, Krzysztof   0 1400 UKS Skoczek Milicz 2006-07-26 4.0 29.00 37.50 4 1520
2 77 74 V Guciński, Stanisław   0 1200 KSz Wieża Śmigiel 2003-06-17 3.0 22.00 28.00 3 1250
3 79 58 III Lorenz, Rafał POL 0 1600 UKS Sokół Włoszakowice 2003-01-07 2.5 25.50 34.50 2 1230
4 80 77 V Godyla, Kacper   0 1200 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2004-12-01 2.5 19.50 24.50 2 1180
5 81 88   Augustyniak, Cyryl POL 0 1000 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2002-02-22 2.5 18.00 23.50 2 1095
6 84 75 V Walkowski, Tobiasz   0 1200 UKS Sokół Włoszakowice 2006-11-25 2.0 23.00 29.50 2 1210
7 85 76 V Frański, Adam POL 0 1200 Luboń 2003-11-09 2.0 22.00 27.00 2 1200
8 88 87 bk Jarus, Damian POL 0 1000 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2003-06-29 1.0 17.50 23.00 1 960

 

XIV Otwarty Rawicki Turniej Szachowy

Zakład Karny w Rawiczu/Restauracja pod Kluczem/ 2012-09-30/2012-09-30
Tempo gry: P'15
Organizator: RUKS "KORONA - RAWBUD" RAWICZ

Wyniki - klasyfikacja juniorzy do lat 15


Lp.M-ceNrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.KlubData ur.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Ruz
1 9 21 I Niekraś, Dawid POL 1956 2000 UKS KSM Tęcza Kościan 1998-04-13 6.5 38.00 48.50 6 2140
2 16 24 I+ Tomczak, Mikołaj   1947 2100 MMKS Wieniawa Leszno 1999-05-04 5.5 42.50 53.50 4 2150
3 27 37 II+ Raczyński, Krzysztof POL 1588 1800 UKS Polan Poznań 2001-03-07 5.5 31.50 40.50 5 1760
4 35 41 II Lisiecki, Robert   1439 1800 UMKS Na Pięterku Poznań 1998-09-17 5.0 31.50 40.50 4 1600
5 36 36 III Hanusek, Kamil POL 1595 1600 UKS Szach Wolsztyn 1997-03-05 5.0 31.50 40.00 5 1770
6 51 33 II Pilzak, Marcin   1685 1800 MMKS Wieniawa Leszno 1998-01-30 4.0 33.00 41.50 4 1720
7 54 56 III Walkowski, Jonasz   0 1600 UKS Sokół Włoszakowice 2001-10-25 4.0 30.50 37.00 4 1490
8 55 86   Sofczyński, Dawid POL 0 1000 Gambit Bucz 1997-01-01 4.0 30.00 38.00 4 1540
9 56 55 III Zahorski, Bartosz   0 1600 MOK Budoprojekt Głogów 2001-03-18 4.0 29.50 37.00 4 1480
10 57 65 IV Matela, Krzysztof   0 1400 UKS Skoczek Milicz 2006-07-26 4.0 29.00 37.50 4 1520
11 59 51 III Dembiński, Bartosz   0 1600 MMKS Wieniawa Leszno 2001-02-04 4.0 26.00 36.50 4 1410
12 60 66 IV Mikołajewicz, Eryk   0 1400   1999-12-10 4.0 26.00 33.00 4 1460
13 62 53 III Ciesielski, Kacper POL 0 1600 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1999-12-06 4.0 23.50 31.00 3 1390
14 63 85   Ryczywół, Adam   0 1000 UKS Skoczek Milicz 2001-09-27 4.0 22.50 30.00 4 1380
15 66 54 III Osiecki, Jonasz POL 0 1600 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2001-04-10 3.5 32.50 41.00 3 1420
16 67 68 IV Kowalonek, Wiktor POL 0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1997-01-23 3.5 25.00 31.50 3 1400
17 70 78 V Lisiecki, Jakub   0 1200 MMKS Wieniawa Leszno 2000-04-12 3.0 29.00 37.50 3 1480
18 71 69 IV Kowalski, Krzysztof POL 0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2001-02-20 3.0 28.50 35.50 3 1490
19 73 83   Staśkiewicz, Bartosz POL 0 1000 Rawicz 1997-02-23 3.0 27.50 34.50 3 1320
20 74 67 IV Matecki, Adam   0 1400 UMKS Na Pięterku Poznań 2000-11-19 3.0 26.50 34.50 3 1420
21 75 64 IV Łyczakowski, Mikołaj POL 0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1997-04-15 3.0 26.00 32.00 3 1375
22 76 72 IV Buchowski, Dawid   0 1400 UKS GAMBIT Bucz 1998-06-03 3.0 22.50 29.00 3 1240
23 77 74 V Guciński, Stanisław   0 1200 KSz Wieża Śmigiel 2003-06-17 3.0 22.00 28.00 3 1250
24 79 58 III Lorenz, Rafał POL 0 1600 UKS Sokół Włoszakowice 2003-01-07 2.5 25.50 34.50 2 1230
25 80 77 V Godyla, Kacper   0 1200 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2004-12-01 2.5 19.50 24.50 2 1180
26 81 88   Augustyniak, Cyryl POL 0 1000 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2002-02-22 2.5 18.00 23.50 2 1095
27 82 71 IV Powałowski, Wojciech   0 1400 MMKS Wieniawa Leszno 2001-06-25 2.0 26.00 33.50 2 1220
28 84 75 V Walkowski, Tobiasz   0 1200 UKS Sokół Włoszakowice 2006-11-25 2.0 23.00 29.50 2 1210
29 85 76 V Frański, Adam POL 0 1200 Luboń 2003-11-09 2.0 22.00 27.00 2 1200
30 88 87 bk Jarus, Damian POL 0 1000 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2003-06-29 1.0 17.50 23.00 1 960

Szczegółowe informację na http://www.chessarbiter.com/turnieje/2012/ti_3143/

Jesteś tutaj: Home Wyniki Turnieje 2012-09-30 : XIV Otwarty Turniej Szachowy