Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

2013-01-05 : XIV TURNIEJ SZACHOWY TRZECH KRÓLI

KLUB "NEPTUN" RSM RAWICZ 2013-01-05/2013-01-05
Tempo gry: P'15
Organizator: RUKS "KORONA - RAWBUD" RAWICZ

Wyniki - runda 7


M-ceTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.KlubPkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1 I+ Tomczak, Mikołaj   1947 2100 MMKS Wieniawa Leszno 6.0 22.00 31.00 5 26.5
2 II Bruder, Adam POL 1610 1800 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 6.0 20.50 29.00 6 25.0
3 I Niekraś, Dawid POL 1956 2000 UKS KSM Tęcza Kościan 5.5 24.00 33.00 5 22.5
4 k Markowski, Piotr POL 2164 2200 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 5.0 22.50 32.50 5 22.0
5 I Kowalczuk, Mikołaj POL 1909 2000 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 5.0 18.00 25.00 5 19.0
6 I Glapa, Witold   1762 2000 MMKS Wieniawa Leszno 5.0 17.00 25.00 5 18.0
7 I Mocny, Tomasz   2006 2000 MMKS Wieniawa Leszno 4.5 20.00 29.00 4 20.0
8 II Szymkowiak, Damian   1623 1800 MMKS Wieniawa Leszno 4.0 20.50 28.50 4 20.0
9 II Godyla, Bartosz POL 1493 1800 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 4.0 19.50 27.50 4 18.0
10 II Krzos, Adam POL 0 1800 LUBIN 4.0 19.50 27.00 3 14.5
11 II Chromicz, Andrzej POL 1445 1800 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 4.0 17.50 25.00 4 16.0
12 II+ Murawa, Monika POL 1502 1600 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 4.0 17.50 25.00 4 15.0
13 I+ Glapa, Anna   1585 1900 MMKS Wieniawa Leszno 4.0 17.50 24.50 4 16.0
14 I Fularz, Maciej   2007 2000 MMKS Wieniawa Leszno 4.0 16.50 23.50 4 14.0
15 II Walada, Mariusz   0 1800   3.5 20.00 28.50 3 16.0
16 III Ząbczyński, Marek POL 0 1600 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 3.0 19.50 27.00 3 13.0
17 III Godyla, Kinga POL 0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 3.0 18.50 26.50 3 11.0
18 III Miedziński, Wiktor POL 1409 1600 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 3.0 18.50 26.00 3 16.0
19 III Lorenz, Rafał   0 1600 UKS Sokół Włoszakowice 3.0 18.50 25.50 3 13.0
20 III Osiecki, Jonasz POL 0 1600 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 3.0 18.00 25.00 3 11.0
21 II Tomczak, Marta   1143 1600 MMKS Wieniawa Leszno 3.0 16.00 20.50 3 12.0
22 IV Godyla, Kacper   0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 3.0 13.00 17.50 3 6.0
23   Wilczak, Kacper POL 0 1000 Szkoła Podstawowa nr 13 Leszno 3.0 12.00 16.50 3 8.0
24 III Ząbczyńska, Magdalena POL 0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2.5 18.50 26.50 2 8.5
25 III Tawczyński, Tomasz POL 0 1600 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2.0 18.00 25.00 2 10.0
26 III Kędzia, Antonina POL 0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2.0 14.50 19.00 2 9.0
27 V Janiszewska, Karolina   0 1100 UKS Sokół Włoszakowice 2.0 12.50 17.00 2 7.0
28 IV Wolniczak, Wiktoria   0 1250 UKS Sokół Włoszakowice 2.0 11.50 16.00 2 6.0
29   Augustyniak, Cyryl POL 0 1000 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1.5 13.00 16.50 1 5.0
30   Koszołko, Oskar POL 0 1000 Leszno 0.5 12.00 16.50 0 2.0

 

Wyniki - klasyfikacja do lat 12


Lp.M-ceNrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.KlubData ur.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1 16 20 III Ząbczyński, Marek POL 0 1600 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2001-07-10 3.0 19.50 27.00 3 13.0
2 19 18 III Lorenz, Rafał   0 1600 UKS Sokół Włoszakowice 2003-01-07 3.0 18.50 25.50 3 13.0
3 20 19 III Osiecki, Jonasz POL 0 1600 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2001-04-10 3.0 18.00 25.00 3 11.0
4 21 15 II Tomczak, Marta   1143 1600 MMKS Wieniawa Leszno 2003-05-14 3.0 16.00 20.50 3 12.0
5 22 25 IV Godyla, Kacper   0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2004-12-01 3.0 13.00 17.50 3 6.0
6 23 28   Wilczak, Kacper POL 0 1000 Szkoła Podstawowa nr 13 Leszno 2005-03-22 3.0 12.00 16.50 3 8.0
7 26 23 III Kędzia, Antonina POL 0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2001-02-14 2.0 14.50 19.00 2 9.0
8 27 27 V Janiszewska, Karolina   0 1100 UKS Sokół Włoszakowice 2003-08-13 2.0 12.50 17.00 2 7.0
9 28 26 IV Wolniczak, Wiktoria   0 1250 UKS Sokół Włoszakowice 2003-02-02 2.0 11.50 16.00 2 6.0
10 29 29   Augustyniak, Cyryl POL 0 1000 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2002-02-22 1.5 13.00 16.50 1 5.0

 

Wyniki - klasyfikacja k kobiet


Lp.M-ceNrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.KlubData ur.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1 12 11 II+ Murawa, Monika POL 1502 1600 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1992-03-12 4.0 17.50 25.00 4 15.0
2 13 10 I+ Glapa, Anna   1585 1900 MMKS Wieniawa Leszno 1999-12-18 4.0 17.50 24.50 4 16.0
3 17 22 III Godyla, Kinga POL 0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2000-09-20 3.0 18.50 26.50 3 11.0
4 21 15 II Tomczak, Marta   1143 1600 MMKS Wieniawa Leszno 2003-05-14 3.0 16.00 20.50 3 12.0
5 24 24 III Ząbczyńska, Magdalena POL 0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2000-03-07 2.5 18.50 26.50 2 8.5
6 26 23 III Kędzia, Antonina POL 0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2001-02-14 2.0 14.50 19.00 2 9.0
7 27 27 V Janiszewska, Karolina   0 1100 UKS Sokół Włoszakowice 2003-08-13 2.0 12.50 17.00 2 7.0
8 28 26 IV Wolniczak, Wiktoria   0 1250 UKS Sokół Włoszakowice 2003-02-02 2.0 11.50 16.00 2 6.0

 

Wyniki - klasyfikacja mieszkancy RSM


Lp.M-ceNrTyt.Nazwisko ImięFed.EloRank.KlubData ur.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1 5 6 I Kowalczuk, Mikołaj POL 1909 2000 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1992-04-03 5.0 18.00 25.00 5 19.0
2 9 12 II Godyla, Bartosz POL 1493 1800 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1996-10-02 4.0 19.50 27.50 4 18.0
3 12 11 II+ Murawa, Monika POL 1502 1600 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1992-03-12 4.0 17.50 25.00 4 15.0
4 17 22 III Godyla, Kinga POL 0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2000-09-20 3.0 18.50 26.50 3 11.0
5 22 25 IV Godyla, Kacper   0 1400 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2004-12-01 3.0 13.00 17.50 3 6.0
6 25 21 III Tawczyński, Tomasz POL 0 1600 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 1946-09-30 2.0 18.00 25.00 2 10.0

Jesteś tutaj: Home Wyniki Turnieje 2013-01-05 : XIV TURNIEJ SZACHOWY TRZECH KRÓLI