Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Wakacje z Szachami - Klewki 2016 - obóz szachowy (3)

CEL:
1. Pogłębienie wiedzy szachowej - szkolenie szachowe z doświadczoną kadrą trenerską. 2. Podniesienie poziomu sportowego uczestników - czynne uczestniczenie w turnieju klasyfikacyjnym. 3. Poznanie urokliwych zakątków naszego kraju, jego środowiska przyrodniczego, tradycji, zabytków kultury i historii. 4. Propagowanie aktywnych form wypoczynku dzieci i młodzieży. 5. Rozwijanie różnorodnych zdolności i umiejętności opartych na aktywności sportowej, artystycznej i animacyjnej. 6. Integracja z dziećmi polonijnymi z Litwy, które również będą uczestnikami kolonii szachowych. 7. Promocja ogólnopolskiego projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole”.Termin: 10 - 20.08.2016 roku
TERMIN:
Kolonie rozpoczynają się kolacją w dniu przyjazdu (10.08.2016 r. - środa), a kończą śniadaniem w ostatnim dniu (20.08.2016 r. - sobota). Rejestracja dzieci w dniu przyjazdu od 16.00 do 18.00. Odbiór dzieci w dniu wyjazdu do godziny 12.00.
DOTOWANIE:
Miejsca dotowane: a) Ilość miejsc dotowanych - 80 dzieci - limit miejsc na województwo: 5 dzieci (w przypadku większej ilości chętnych tworzona jest lista rezerwowa). b) Dotację mogą otrzymać dzieci w wieku od 9 do 14 lat (roczniki 2007 - 2002), posiadające maksimum kategorię szachową II+. UWAGA – warunki do otrzymania dotacji:  Uczestnik kolonii musi posiadać licencję zawodniczą Polskiego Związku Szachowego.  W ramach miejsc dotowanych nie mogą brać udziału członkowie kadr wojewódzkich w dyscyplinie sportowej - szachy.  Reprezentowany przez uczestnika klub szachowy nie może zalegać z opłatami składek członkowskich za rok 2015 na rzecz PZSzach. 2. Miejsca pełnopłatne: a) Dzieci w wieku od 7 do 15 lat (roczniki 2009 – 2001), w tym dzieci z projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole” oraz „Wars i Sawa grają w Szachy”.
FINANSE:
1. Odpłatność z uwzględnieniem dotacji jednego uczestnika wynosi 600 zł. 2. Uczestniczenie w akcji kolonijnej za pełną odpłatnością - koszt 1100 zł. 3. Osoby towarzyszące zainteresowane pobytem w Klewkach - koszt 700 zł za jedną osobę (70 zł/dzień - zakwaterowanie + wyżywienie) w Centrum.
ZGŁOSZENIA:
Zgłoszenia na miejsca dotowane prosimy kierować wyłącznie do wojewódzkich związków szachowych. Zgłoszenia zainteresowanych udziałem w koloniach za pełną odpłatnością prosimy kierować bezpośrednio na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Zgłoszenie musi zawierać: imię i nazwisko dziecka, rok urodzenia, przynależność klubową, kategorię szachową oraz telefon kontaktowy
Jesteś tutaj: Home Wiadomości Wakacje z Szachami - Klewki 2016 - obóz szachowy (3)